Kihirdették a verseny extrém Red Bull fotók

• A nyerteseket a verseny Red Bull Extreme képek

A Hong Kong, bejelentette, a győztesek a harmadik verseny extrém fotók Red Bull. A vendégek az ünnepség ismerte az abszolút győztes, tíz győztesek a különböző kategóriákban és ötven döntős. Az idei verseny nyújtottak be több mint 28 ezer alkotásait 6417 fotósok 124 országban.

A győztes az a kategória „keret szekvencia” volt Zachary nonil fényképet szörfös Gabriel Medina partjainál Oahu, Hawaii.

A fotó Sean Vulnafa a gerincet a hullámok átfedésben a parton a szigetvilág Fidzsi által Stuart Gibson lett az egyik döntős a kategória a „hangulat”.

Ezt a fényképet készítette Lorenz Holderom a Raisting, Németország, nyilvánították a teljes verseny győztese az extrém fotók Red Bull 2013-ban.

Döntős Dimitrios Kontizas mondja: „Soha nem gondoltam, hogy egy bizonyos ponton az életemben fogok állni a szélén egy 200 méteres szikla és a fényképezés őrültek, akik ugrik le. Ez történt a szigeten Zakynthos Görögország a versenyben „ProBase Hajótörés Boogie”, amelyen részt vett 30 beysdzhamperov a világ minden tájáról. "

Jeroen Nieuwhuis volt a győztes a kategóriában a „Close-up” egy fotó egy fiatal férfi nevű Eric, aki lovaglás egy gördeszka Denekamp, ​​Hollandia.

Scott Serfas volt a győztes az a kategória „Lighting” egy fotót Travis Rice a hegyekben Tordrilo hegység Alaszkában.

A döntőbe a kategóriában a „Close-up” Morgan Maassen lefényképeztem barátnője Rebecca Ronald órákon szörfözés a zátony a szigetcsoport a Hawaii-szigeteken.

A fotó francia kerékpáros Luc Legrand készült Vince Perrodom lett döntős a "Frame Sequence" kategóriában.

Az ausztrál üzletember Jeff Crocker Sussex Inlet, Ausztrália. Amikor Crocker volt 20 éves, amikor először látta az óceán. Másnap bepakolta táskák és költözött a strand, ahol ma is él feleségével és két fiával.

Döntős Ismael Ibanez Ruiz vette ezt a fotót a Barcelona, ​​ahol ment egy hétig, hogy a képek a helyi motocross BMX. A képen egy idős férfi szidja az egyik helyi BMX, mert azt hiszi, hogy tevékenységük káros a város.

Morgan Maassen kategóriában nyert „Életmód” fotó szörfösök partjainál sziget Tavarua Fidzsi.

Ryan Taylor, döntős a kategóriában „Lighting” azt mondja: „Minden évben késő ősszel az észak-Wisconsin áfonya termés. Nem minden ember tudja, hogy áfonya termesztik a szokásos módon, de ha megérik, a mező tele van vízzel. A bogyók jön le, és a felszínre úszó, majd ők könnyű összegyűjteni. "

Jimmy Wilson volt az egyik döntős a fotó, Kelly Slater, a US Open Surfing.

Döntős Fotópályázat Theodore Van Orman vette ezt a képet a Frisco, Colorado. Kerékpárosok lenyűgözte nézi a fényt az alagút végén. „Nem tudom, hogy fényképezni őket.”

Juan Cruz Rabaglia volt döntős a kategóriában „innovatív megközelítés” a kép belsejében Perito Moreno gleccser Patagónia, Argentína.

Flirian Braytenberger vette ezt a képet 2012 nyarán a versenyben „Kilenc Knights Mountainbike” a település Bramberg am Wildkogel, Ausztria.

Balra: jég hegymászók a befagyott vízesés Helmcken vízesés Wells Gray Park, British Columbia, a negyedik legmagasabb vízesés kanadai (141 méter). Jobbra: hegymászó Bernd Zangerl az indiai Himalájában.

Fotópályázat Döntős a kategóriában a „Close-up” George Karbus ezt a képet a nyugati partján, Írország.

A győztes az a kategória „innovatív megközelítést” lett Daniel Vojtek fotó cseh bajnok Tomas Slavik freestyle készült a stúdióban Prágában.

Chris Borkard volt a győztes a kategória a „hangulat” a kép szörfösök a Lofoten-szigetek Norvégia.

A vízesés a nemzeti tartalék Tari Idaho. Fotós: David Karlier.

Scott Dickerson volt az egyik döntős kép szörfösök, akik siklik a szökőár a Cook-bemenet Alaszkában.

Beysdzhampery ugrás egy 120 méteres torony Castleton torony Castleton Valley, Utah.

Benjamin Ginsberg jött a végső fotóverseny egy fényképet szörfös Bobby ÖQUIST Newport Beach, Kalifornia.

Döntős Elias Kunosson ezt a képet közben freestyle motocross esemény Åre, Svédország.

A döntőbe a kategóriában „Lighting” Nicolas Jutzi ezt a képet előtt a vitorlásversenyt a Genfi-tavon Svájcban.

Balra: Fotópályázat döntős Dave Lehl ezt a képet a híres úton keresztül az amerikai Southwest. Jobbra: Rafal Meszka, döntős a kategóriában „Humor”, vette ezt a képet Dahab, Egyiptom, ahol ment egy lengyel rekorder a szabadtüdős Emilia BIAL hogy dokumentumfilmet.

Stuart Gibson volt döntős a kategóriában a „Close-up” fotó szörfös partjainál a sziget tusírozására Fidzsi.